LT EN
eks buvusysis sutuoktinis/-ė ar draugas/-ė
Originalo forma ex
Kitos formos ex
Atitikmenys buvusysis
Susiję žodžiai eksas, eksė

Vartosenos pavyzdžiai

O pas mane situacija tai isvis komiska. Mano eks tyli kaip vandens prisisemes i burna bet, va, jo zmonike, niku neringule, bujoja. intern. kom. 2007.

Esu bendravus su vyro ex, su ex'ų merginomis. Viena galiu pasakyt, jei išsiskyrimas vis dar skaudus, tai bendravimas klaikus. intern. kom. 2008.

Su savo eks tai bendrauju ir iki siol, bet nelabai patinka, kai vaikinas bendrauja su buvusia. Nezinau, gal tiesiog kartais pasireiskia moteriskas egoizmas, nebutinai nepasitikejimas. intern. kom. 2008.

Šiame mieste ir šiuose namuose jis jau buvo „ex". Undinė Radzevičiūtė "180", 2015.

Kokie buvo paskutiniai Jūsų „eks" pasakyti žodžiai? DELFI pasiteiravus šio klausimo, skaitytojas Andrius nusprendė šiam klausimui paprieštarauti. Vyriškis stebisi, kaip kūrus santykius su žmogumi, vėliau galima šiuos visiškai nutraukti. „Mano gyvenime jų ir nebūna", apie paskutines „eks" žinutes sako jis. delfi.lt inf. 2015.

Dar tie vyrai papasakoja tau apie savo problemas – vienas dar negali pamiršti savo eks , kitas nesiryžta keisti darbo, trečias labai nepasitiki savimi ir turi kokių nors ypatingų poreikių [...]. Beata Tiškevič „Vyvenimas", 5-asis leid., 2018.