LT EN
feisbukas internetinis socialinis tinklas, kuriame galima skaityti ir skleisti įvairią tekstinę, vaizdinę ir garsinę informaciją pasirinktoms žmonių grupėms
Originalo forma facebook
Kitos formos facebookas, feisbookas, feisbuchas
Susiję žodžiai FB, bukeris1, bukeris2, feis kontrolė, feisas, feisbukeris, feisbukietis, feisiukas, noutbukas, čiabukas, feisbukietis, feisbukinti

Vartosenos pavyzdžiai

žaidimai, filmai, čatas, „feisbukas" -- beveik visas internetas yra angliškai. supermama.lt kom. 2008.

Tikrai, feisbukas yra vienas geriausių pasaulyje socialinių tinklų. intern. kom. 2008.

Kai dabar prijungiau tuntą draugų feisbuke, galiu stebėti keisčiausius sutapimus, apie kuriuos niekada nesusimąstyčiau. intern. kom. 2008.

et facebookas yra bendras visiem, gayline sukurtas siauresniam ratui, jame mes galetumem ir dalintis, kaip mes linksminames, kur bunam, ka matom... intern. kom. 2008.

Ji stebėjo, ką internete veikia „Facebooko" vartotojai, pavyzdžiui, perka kelionės bilietą ar knygą, ir apie šiuos veiksmus pranešdavo jų pažįstamiems žmonėms. intern. inf. 2008.

Tai ir Facebook'e nebus nuotraukų iš ofiso baliaus po saulėlydžio. alfa.lt kom. 2008.

Žiūriu į Facebook'o puslapį ir niekaip nesuprantu, kas čia taip traukia žmones, kodėl kasdien apie 250 tūkst. internautų prisiregistruoja šiame puslapyje. alfa.lt kom. 2008.

Tipo pavasaris, atšilo…, bet realiai primečiau, kad kalčiausias šioje situacijoje feisbookas. Tiksliau, feisbooko būsenų rašymas. intern. inf. 2009.

Pavyzdžiui, viena reklamos agentūra sukūrė puslapį „Burger King" užkandinei, kuriame nemokamo hamburgerio kuponas būdavo suteikiamas tiems gerbėjams, kurie ištrindavo po 10 savo „Facebooke" draugų. Versus (intern.) 2010.

Kartos, kuri po dešimties metų savo vaikystės prisiminimus sies su Gūglu, Jūtūbu ir Feisbuku, nekaltybę praras priešais Elcėdė ekranus, glaudžioje sueityje su Redtūbu, o į brandą ir suaugusiųjų pasaulį žengs Dramenbeisų ir Dabstepų suknežintomis smegenimis. [...] Tačiau kas antras Feisbuko naudotojas, socialinio tinklo pagalba, turi susikūręs savo fermą. intern. inf. 2010.

Galima pastebėti tendenciją, kad aktyviausiai „Facebook" reiškiasi tie politikai, kurie jau anksčiau buvo įpratę naudotis kitomis interneto komunikacijos priemonėmis. IQ, Nr. 2, 2011.

1136 registruoti vartotojai (t.y. galintys rašyti komentarus). 1515 tokių pat feisbuche. intern. kom. 2011.

Nebeliko dėl ko susitikti, viską galima transliuoti skype‘u, facebooku ar el. paštu. Kęstutis Navakas, Akvilė Žilionytė „Visi laiškai – žirafos", 2011-2012.

Daugiau info Facebook'e vieš.inf. 2012 rugsėjis.

Socialinio tinklalapio "Facebook" skiltyje, raginančioje R. Kazlą sugrįžti į ekraną, praėjusią savaitę jau buvo užsiregistravę per 12 tūkstančių žmonių. [...] "Palikite mane ramybėje. Dirbu mėgstamą darbą, o mane vėl nori padaryti humoristu iš televizijos. Čia kas - kažkieno užsakymas? Tame "feisbuke" aš nesėdžiu. lrytas.lt intern. inf. 2013.

Manęs nėra nei Twitteryje, nei Facebooke . Konstitucija leidžia. Umberto Eco „Pape Satan aleppe. Takios visuomenės kronikos", 2017. Versta iš italų k.

[...] tie [vyrai], kur daro... feisbuką ir panašiai. Gabija Grušaitė „Stasys Šaltoka. Vieneri metai", 2018.

Gedo feisbukas ! Perskrodė mintis. Dar nebuvau jo ieškojusi. Kotryna Zylė „ Sukeistas", 2019.