LT EN
qigong kinų fizinių ir kvėpavimo pratimų sistema, susijusi su tai chi
Originalo forma qigong
Kitos formos gigong, čigong, chi gong

Vartosenos pavyzdžiai

Tai ir tradicinė kinų terapija gigong, kuriai, beje, priklauso akupunktūra, ir naujai atrastas japonų metodas reiki, ir spalvų, kvapų, rožių terapija, ir čachros arba kūno energijos taškai, ir gydymas kristalais. 7MD 1997.

Paauglystėje pradėjęs nuo kovos menų, tęsė jų studijas užsienyje. Mokėsi pas geriausius chi-gong, tai-chi, meditacijos, gydymo garsu mokytojus, neretai-savo metodikos išradėjus. intern. kom. r. 2008.

Netgi galima būtų teigti, kad qigong – tai savęs treniravimo metodai, kuriais siekiama sustiprinti psichinę ir fizinę sveikatą naudojant proto jėgą. Ir tai turi trejopą reikšmę. Pirma – tai, kad darant qigong pratimus, mintis atlieka dominuojantį vaidmenį, nors svarbu ir fiziniai veiksmai, ir kvėpavimo technikos. Qigong – tai koncentruoto dėmesio ir vizualizacijos pagalba žmogaus organizme varinėjama psichofizinė energija. intern. inf. 2011.

Čigong masažas padeda vaiko kūnui ir protui sveikai ir stipriai augti.Čigong yra labai senas gydymo mokslas, kuris masažą taiko žmogaus gydymui ir jo gyvybinės energijos sustiprinimui. intern. inf. 2011.

Chi Gong pratimus atlieka tūkstančiai kinų rytais parkuose, gatvėse ar aikštėse. intern. inf. 2012.