LT EN
sempleris prietaisas, sintetinantis tikrų instrumentų įrašytus garsus
Originalo forma sempler
Kitos formos sampleris
Atitikmenys maišytuvas
Susiję žodžiai semplas, semplingas

Vartosenos pavyzdžiai

<...> muzikoje pagrindinis žodis atitenka <...> kompiuterių, sampler’ ių ir sekvenserių techniką įvaldžiusiems inžinieriams. Ausis 1997.

Aš tiksliai nežinojau ką galėsiu padaryti su sempleriu. Tada man tai buvo siaubingai sudėtingas aparatas su galybe funkcijų. Pradžioje aš paprasčiausiai dirbai su loop'ais ir beat'u, vienok paskui po truputi pradėjau įsisavinti darbo su sempleriu metodikas ir pradėjau naudoti jį vis daugiau ir daugiau. intern. inf. 2004.

Tada pradėjome „sempluoti" garsus su labai primityviais „sempleriais". intern. inf. 2005.

Kai pas Doncijava nesiaus pirma savo gabala, ten tebuvo gitara igrota, tai jisai manes net neklause, koks tempas, pasileido cubase ta garso takeli, o savo drum-sempler'yje (AKAI ar EMU, tiksliai nezinau, bet ta prasme atskiras hardvarinis aparatas) pabaksnojo i takta ir jam parode tempa, kuris buvo tiksliai toks, kokiam as irasinejau. intern. kom. 2006.

Parduodu šį aparatą su instaliuotu sempleriu, kuris šiaip, perkant naują iš muzikos prekių parduotuvės (čia apie semplerį kalba eina...), parduodamas atskirai (jo kaina apie 500lt). intern. kom. 2008.

Neįmanoma nepastebėti - čia tikras repo muzikos gerbėjų rojus: milžiniškos krūvos plokštelių, ant rašomojo stalo išrikiuoti patefonas, kompiuteris, garso kolonėlės ir „sempleris" (prietaisas, sintetinantis tikrų instrumentų įrašytus garsus). intern. inf 2008.