LT EN
sponsorius asmuo arba organizacija, finansiškai remianti sporto arba kultūros renginį (mainais į reklamą); internetinio verslo dalyvis, uždirbantis iš to, kad įtraukia į verslą kitus interneto vartotojus
Originalo forma sponsor
Atitikmenys rėmėjas
Susiję žodžiai sponsoriuoti, sponsorystė

Vartosenos pavyzdžiai

Mūsų bankas - Lietuvos krepšinio lygos generalinis sponsorius. Ausis 1993.

Rašytojai galėtų tam reikalui patys paieškoti sponsorių ar kreiptis į Kultūros ir švietimo ministeriją. LM 1993.

Ką gi, žmogus žmogui – sponsorius. LR 1994.

Šiais laikais liko labai mažai sponsorių, kuriais galima būtų pasitikėti. intern. kom. 2002.

Sponsoriai, kurių payout'ai mažesni siunčia mažiau ir pigesnius laiškus, taigi pas tokį sponsorių payout'ą surinksite gal truputį greičiau, bet uždirbsite gerokai mažiau. intern. inf. 2007.

Jus gaunate tam tikra procenta nuo savo referalo uždarbio (pačio referalo uždarbis dėl to nesumažės paprastais žodžiais tariant jums pinigai NEMAŽĖS!) paprasčiausiai taip sponsoriai atsilygina jums už į jų kompaniją atvestą dar viena žmogų. intern. inf. 2007.

Didelės kompanijos kaip: Kodak, Yahoo, eBay, Nike, Gold Star, Sky, Fox, internetinės Casino svetaines ir t. t. moka pinigus sponsoriams už reklamos realizaciją. O sponsoriai mums (prie jų prisiregistravusiems vartotojams) moka už tų reklamų naršymą. intern. inf. 2012.

Greit atsirado įtakingų sponsorių, ir ŠRS organizacija puolė su plakatais važinėti po pasaulį, agituoti už šiknos rodymo laisvę ir išsivadavimą iš nuogos šiknos bijančių, sustabarėjusių viduramžiškų atgyvenų. intern. inf. 2013.