LT EN
tiuneris1 televizijos arba radijo imtuvo dalis, priderinantis imtuvą prie transliuojamojo signalo dažnio; dažnių, stočių ar kanalų ieškiklis; televizijos arba radijo imtuvo signalų priėmimo blokas
Originalo forma tuner
Kitos formos tuneris
Atitikmenys imtuvo derintuvas
Susiję žodžiai tiuneris2, tiuningavimas, tiuninimas

Vartosenos pavyzdžiai

Įsigijęs tiunerį ir tapęs kolektyvinės sistemos nariu, kiekvienas gyventojas sutaupo apie 400 litų. Vakarinės naujienos 1995.

Palydovinė antena – tai ne tik parabolinis reflektorius, bet ir tiuneris, ir konverteris. spauda 1991– 1996.

AKL konsultantai taip pat pagelbėjo vartotojams [...] prijungti vaizdo projektorių, skaitmeninę kamerą ir fotoaparatą, TV tiunerius. LR 2003.

Jei ketinate įsigyti palydovinės TV priėmimo komplektą, pirkite tik skaitmeninį imtuvinį derintuvą (jį anksčiau vadindavome skolintu terminu „tiuneris"). LR (TV) 2003.

[...] pastaraisiais metais pasaulio kompiuterių gamybos gigantai įdėjo nemažai pastangų kurdami nebrangius, bet galingus ir patogius naudoti nešiojamuosius kompiuterius. Į juos montuojami TV tiuneriai, kitos pažangios technologijos, dar labiau skatinančios jų populiarėjimą ir tarp namų vartotojų. LR 2005.

Koki TV tuneri pasiulytimete pirkti (is Lietuvoje parduodamu), kad be problemu ir kokybiskai veiktu su kubuntu? intern. kom. 2005.

Tuo tarpu vairuotojas Darius Antanavičius iš Navano šią vasarą Lietuvoje įsigijo tiunerį, sumokėjo 350 eurų ir mato 5 lietuviškas programas. LR 2006.

Sveiki, noriu nusipirkti skaitmenni usb tv tuneri. Reiketu, kad veiktu ant WIndows 7, nes girdejau, kad daug ju neveikia, o veikia tik ant Xp. Reikia, kad rodytu kuo daugiau kanalu (jei imanoma nemokamu) ir, kad kuo geriau signala gaudytu ir butu skaitmeninis. intern. kom. 2010.