LT EN
uberis 1. pavežėjimo, tam tikros taksi paslauga, tokios rūšies taksi; 2. tokios paslaugos užsakymo programėlė; 3. kažkas, kas rinkoje konkuruoja pigesnėmis kainomis
Originalo forma Uber
Kitos formos ūberis

Vartosenos pavyzdžiai

1.

Dar labai neigiamai juos veikia internetai ir visokie uberiai-šmūberiai . delfi.lt inf. 2015.

Nepraėjo mėnuo, kai po savivaldybės ir naujo vežimo paslaugas Vilniuje teikiančio rinkos dalyvio „Uber" buvo pasirašytas pasitikėjimo memorandumas. ve.lt inf. 2015.

O jei tavo draugas studentas isedus keleiviu siulo moketi grynais ir nevaziuoti pagal skaitliuka - tai cia jai ne uberis o paprastas sukciavimas. intern. kom. 2016.

Pavyzdžiui, per visą kelionę, kuri truko 10 dienų, mes 11 kartų naudojomės Uberio paslaugomis ir tik 1 vairuotojas kalbėjo angliškai. delfi.lt inf. 2017.

- Galvoju važiuoti į Bankoką. [...] - Lol. Ir ką ten? - stovime gatvėje, kol laukiu savo uberio. [...] Per žinias rodo reportažą apie tai, kaip įsiutę taksi vairuotojai naktinių klubų rajone netoli mūsų užpuola uberio vairuotoją ir dvi jo keleives. Gabija Grušaitė „Stasys Šaltoka. Vieneri metai", 2018.
2.

Dviračių „uberis" žiemą iš Lietuvos persikėlė į Barseloną. intern. inf. 2015.

3.

Jei turtingas dėdė viarslinykas ar vargšė mama-valstybė viešbučio neapmokėjo, tai geriausia naktynei ieškotis apartamentų per AirBNB.com – tai šių laikų ūberis nakvynės nuomos rinkoje. intern. inf. 2017.