LT EN
Dalintis Facebook'e

Bendradarbiaukime

Idėja publikuoti Naujųjų skolinių duomenų bazę (NSDB) internete kilo iš noro paskleisti turimą medžiagą ir kartu pritraukti savanorių, kuriems įdomu, kaip lietuvių kalba keičiasi, kurie stebi vartoseną ir galėtų pasidalinti savo įžvalgomis ar radiniais.
 
Mūsų visų patirtys skirtingos - skaitome skirtingus tekstus, formuojame savitą kalbos jausmą, todėl nėra abejonės, kad kiekvienas panaršęs po bazę turės komentarų.

Neširskite, jei kas pasirodys netinkama, geriau nepagailėkite kelių minučių ir parašykite mums!

Jei pastebėjote klaidą, jei galite papildyti, patikslinti, pataisyti pateiktą informaciją, spustelkite „Komentaras“ ir atsiųskite savo pastabas. Jei turite pasiūlyti neįtrauktą į NSDB naująjį skolinį (kas yra naujasis skolinys, žr. sk. „Apie bazę“), radote įdomių vartosenos pavyzdžių su jau esančiais NSDB žodžiais ar turite kitos naudingos informacijos, spustelkite „Atsiųskite žodį“, užpildykite prašomą nedidelę formą ir atsiųskite mums. Tai tikrai labai paprasta. Ir būtų labai naudinga.
 
NSDB skolinių aprašas remiasi ta informacija, kurią padiktuoja rasti pavyzdžiai – kuo daugiau vartosenos faktų bus sukaupta, tuo tikslesnis ir geresnis taps aprašas.
 
Ačiū!