LT EN
kaitbordingas plaukimas vandens paviršiumi specialiai tam skirta lenta tempiant jėgos aitvarui
Originalo forma kiteboarding
Kitos formos Kaitboarding’as, kiteboardingas, kiteboarding'as, kiteboarding, kitebording'as
Susiję žodžiai bilbordas, fingerboardingas, fingerboardinimas, fingerbordas, kaitas, kaitborderis, kaiteris, kaitingas, kaitininkas, kaitserfingas, kitesurferis, longbordas, skeitbordas, kaitas

Vartosenos pavyzdžiai

Kas yra kaiteboarding’ as (jėgos aitvarų sportas)? [...] Jėgos aitvarų sportas (ang. Kaitboarding’ as) yra - extremalus vandens, sniego sportas. intern. inf. 2009.

Šis pakankamai jaunas sportas vadinamas keleriopai, Kitebording‘as ar kiteserfing‘as. Kadangi tai ganėtinai nauja sporto kryptis pasiekusi lietuvą, tad visi pagrindiniai pavadinimai naudojami anglų kalba. Tarp lietuvių labiausiai paplitęs išsireiškimas yra KAITAVIMAS. intern. inf. 2009.

Kitesurfing ar kiteboarding, pavadinimai kilę iš anglų k. power kite - jėgos aitvarai arba kaitai, kitesurfing - tai serfingas arba plaukimas banglente bangose naudojant kaitą kaip varomąją jegą, kiteboarding - tai plaukimo stilius kilęs iš wakeboarding - plaukimas vandens paviršiumi specialiai tam skirta lenta traukiant kateriui ar kita, kiteboarding tai plaukimas vandens paviršiumi specialiai tam skirta lenta tempiant jėgos aitvarui, snowkiting- čiuožimas snieglente arba slidėmis sniegu arba ledu tempiant jėgos aitvarui. [...] Kiteboarding'o istorija. [...] 1998 m. kiteboardingas tampa pilnaverčiu sportu bei atsidaro keletą jėgos aitvarų mokyklų. intern. inf. 2010.

Viešbučio paplūdimy kaitbordingo centrui skirta apie 40 m. pliažo ilgio kaitų pakėlimui. intern. inf. 2010.

Kaitbordingas yra palyginti jaunas sportas, todėl dažnai nėra toleruotinas ar gerai suprantamas kitų vandens ir paplūdymio „naudotojų". Užleiskite visiems tokiems kelią! intern. inf. 2010.